Witamy na naszej stronie

 

Witamy na stronie Tiqva. Tiqva to po hebrajsku nadzieja. Naszą Nadzieją jest Jezus Chrystus - Bóg który przyszedł na ziemię, stał się człowiekiem (Ewangelia Jana 1:1,14,18), który umarł za nasze grzechy i zmartwychwstał trzeciego dnia. Wywyższony przez Ojca zasiada na tronie chwały jako Król królów i Pan panów. W Nim mamy nadzieję życia wiecznego z Nim (Efezjan 1:13-21).

Strona została utworzona aby kontynuować tematykę publikowaną niegdyś w czasopismach „Tymoteusz” i „Winnica”. Wiele artykułów drukowanych wówczas na łamach tych pism jest wciąż aktualnych, niektóre nawet bardziej dziś niż kilka lat temu.

W zakładce „Tymoteusz” zamieszczamy artykuły, które kiedyś ukazały się na łamach „Tymoteusza”, i nowe o podobnej tematyce oraz linki i komentarze do materiałów z internetu, zarówno zgodnych z Pismem Świętym, jak i fałszywych nauk, a także różnych ciekawostek o tematyce biblijnej. Chcemy także zamieszczać  komentarze do informacji o aktualnych wydarzeniach, istotnych w świetle tego, co mówi Biblia.

Modlimy się do Pana o to, żeby zawartość strony była pożyteczna dla wielu.

Adam Czwojdrak i Dariusz Parfienowicz.

Zapraszamy do kontaktu z nami: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Pisz do nas: kontakt@tiqva.pl